Türkiye de unlu mamuller sektörünün sayili üreticilerinden olan firmamiz 1995 yilinda çorum sungurluda kurulmustur. Üretimine manti ile baslayan Berkay gida 1996 yilinda Kemalpasa sekerpare eriste tarhana ve sambaba çesitlerini de ürün gamina eklemistir.

Tüketicilerine ürünlerini sorunsuz bir sekilde ulastirmayi hedefleyen firmamiz yurt içi bayiliklerine hiz vererek Türkiye’nin birçok ilinde bayi agini kurmustur ve halen kurmaya devam etmektedir. çesitli Avrupa ülkeleriyle de ticari baglantilarini devam ettiren Berkay gida Almanya Amerika Belçika ve kanada gibi ülkelere Türk damak lezzetini ihraç etmektedir.

Berkay Gida ürünlerinin tüketicilerine sorunsuz halde ulasmasi için kalite ve hijyen esaslarindan ödün vermeden hammadde seçiminden nakliye asamasina kadar bütün birimlerini sürekli olarak titizlikle denetim altinda tutmaktadir.

Firmamiz ürün kalite ve çesidiyle ilgili konularda da arastirmalarini sürdürmektedir. Bütün ürünlerimiz tamamen natürel olup el degmeden standartlara uygun hijyenik ortamda üretilmektedir. Mamullerimizin üretiminde yenilikler sürekli takip edilmekte gida mühendislerimiz kontrolünde yeni çalismalar yapilmakta ve teknolojilerin sundugu bütün yeniliklerin kullanilmasina özen gösterilmektedir.

Bu anlamda Berkay olarak ilkemiz saglikli ve kaliteli ürünler sunmak ve tüketicimizin bize gösterdigi güvene layik olmaktir.


Copyrights Berkay Gıda 2007 All Rights Reserved
Designed By ART TANITIM